8 zastosowań niepotrzebnego dyplomu ukończenia studiów

Na studia idzie się z kilku powodów. Niektórzy decydują się je podjąć, bo tak wybrali rodzice. Inni kierują się pasją. W moich czasach niektórzy szli na studia tylko po to, by po prostu uniknąć pójścia do woja. Byli i tacy, dla których studia były wymówką na sezonowy alkoholizm oraz czas dzikich imprez.

Wiadomo, byli i tacy studenci, którzy studia wybrali, wierząc, że znajdą swoje miejsce na trudnym rynku pracy w Polsce. Ten artykuł dedykowany jest przede wszystkim tym, którzy chodzą od drzwi do drzwi, bezskutecznie poszukując pracy.

Dyplom ukończenia studiów

Co zrobić z bezużytecznym dyplomem ukończenia studiów? Podtarcie czterech liter nie jest jedynym zastosowaniem.

#1 To nie dyplom, to podkładka na mysz.

No i widzisz- zamiast kupować nową podkładkę pod mysz, możesz użyć swojego obitego skórą ekologiczną dyplomu.

#2 Nowe etui na tablet

Głowa do góry! Świeżo odebrany dyplom z uczelni możesz wykorzystać jako całkiem estetyczne etui na tablet.

#3 Cóż za rewelacyjny wachlarz!

Co prawda czasy upałów już za nami. Ale jeśli niedawno odebrałeś dyplom, możesz go wykorzystać w przyszłym sezonie jako niezawodny wachlarz. Tę metodę przetestowałam osobiście.

#4 Packa na muchy i inne owady

Powoli dochodzę do wniosku, że dyplom ukończenia studiów to must-have na sezon letni. Jeśli masz pod ręka dyplom, nie musisz schylać się po kapcia. Dyplom równie skutecznie pozbędzie się natarczywej muchy lub wygłodzonego komara.

#5 Łopatka do kociej kuwety

Jako posiadacz kota, pewnie wielokrotnie musisz sprzątać to, co Twój pupil zostawia w kuwecie. W tym wypadku możesz również wykorzystać dyplom.

#6 Pokrywka do napojów

Nie masz już ochoty sączyć piwa lub coli w puszce? Spoko- zostanie na jutro. Wystarczy, że napój przykryjesz swoim dyplomem.

#7 Przenośne siedzenie

Wybierasz się ze znajomymi na piknik? Koniecznie weź ze sobą dyplom, a najlepiej- suplement do dyplomu. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nie ubrudzisz sobie tyłka, siedząc na trawie.

#8 Turbofacepalm

W życiu zdarzają się sytuacje, gdy wydaje Ci się, że nic bardziej żenującego Cię nie spotka. Ręka na czole to jednak za mało. Gdyby jednak w tę zawstydzoną dłoń włożyć dyplom ukończenia studiów, wrażenie dezaprobaty zostałoby zdecydowanie spotęgowane.

comments powered by Disqus